Montreal se chce zbavit jedné ze svých ikon

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      11. 7. 2018 5:54     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Montreal se chce zbavit jedné ze svých ikon  

Fanda NHLDny útočníka Maxe Paciorettyho v Montrealu jsou pravděpodobně sečteny.

Generální manažer Habs Marc Bergevin měl svému kapitánovi sdělit, že žádná rokování o novém kontraktu nepřijdou a že má v plánu jej co nejrychleji vytrejdovat. Informaci zveřejnil Marc Antoine Godin z portálu The Athletic.

Zatímco Canadiens jsou připraveni se od jedné ze svých nejvýraznějších tváří posledního desetiletí odpoutat, samotný hokejista má jiné pocity.


Kšiltovky a čepice NHL, které musíš mít? Klikni ZDE


„Zopakuju, co říkal Max mnohokrát: Montreal miluje, drží ho ve svém srdci a doufá, že zůstane,“ sdělil Godinovi Paciorettyho agent Allan Walsh.

Devětadvacetiletý Pacioretty má za sebou slabší sezónu, v níž za 64 zápasů nashromáždil 17 gólů a 20 asistencí. V předchozích pěti ročnících přitom vždy pokořil hranici 60 bodů.

Rodákovi z amerického města New Canaan zbývá ze současné smlouvy s „cap hitem“ 4,5 mil. amerických dolarů poslední rok a příští léto se tak může stát nechráněným volným hráčem.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.