Montreal vytrejdoval Domiho

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      7. 10. 2020 14:34     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Montreal vytrejdoval Domiho  

Canadiens se loučí s útočníkem Maxem Domim, jehož společně s volbou ve třetím kole letošního draftu posílají do Columbusu. Ten se v trejdu vzdal forvarda Joshe Andersona.

25letý Kanaďan, který se může 9. října stát chráněným volným hráčem, odehrál v uplynulé sezóně 71 zápasů s bilancí 17 branek a 27 asistencí.

Domi působí v Montrealu od sezóny 2018/19. Předtím hájil barvy Arizony, která jej v roce 2013 draftovala z 12. místa. V NHL odehrál celkem 375 utkání, ve kterých vstřelil 81 gólů a nasbíral 251 přihrávek.

26letý Anderson, jenž se taky může stát chráněným volným hráčem, naskočil v minulé sezóně vinou zranění ramene jen do 26 zápasů. V těch zaznamenal tři branky a pět asistencí. Doposud působil jen v Columbusu.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.