Mrázek může zmeškat postup svého týmu do konferenčního finále

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      3. 5. 2019 5:17    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mrázek může zmeškat postup svého týmu do konferenčního finále  

Fanshop týmu

Carolina vede v sérii druhého kola play-off proti Islanders už 3:0 a v pátečním zápase může slavit postup. Na ledě jí však bude pravděpodobně chybět brankářská jednička.

Petra Mrázka stále trápí zranění dolní části těla, které si přivodil ve druhém střetnutí s Ostrovany.

„Až bude stoprocentní, tak jej vrátíme do hry,“ řekl novinářům hlavní kouč Hurricanes Rod Brind’Amour s dodatkem, že zatím tento stav nenastal.

Klub může těšit, že má možnost opřít se o kvalitní gólmanské duo. Mrázkův náhradník Curtis McElhinney ve středu dovedl Canes k výhře 5:2.

Mrázek má po devíti utkáních letošního postseason bilanci 5-3-0, průměr 2,22, úspěšnost 91,3 procenta a k tomu dvě čistá konta.Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.