Na All-Star Game Jones nemohl, po přestávce ale hned nastoupí. Je to směšné, tvrdí trenér Minnesoty

Přidal  Josef Michl   do  , ,      30. 1. 2018 19:58     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Na All-Star Game Jones nemohl, po přestávce ale hned nastoupí. Je to směšné, tvrdí trenér Minnesoty  

Bruce Boudreau je lehce rozezlený.

Šéf střídačky Minnesoty Wild poukazuje na zajímavý fakt, že obránce Columbusu Seth Jones nezmešká úterní utkání těchto dvou týmu, přestože odmítl nastoupit do utkání All-Star kvůli chřipce.

„Myslím si, že je to směšné,“ říká Boudreau. „Je to špatně a nevím, jak by to mohlo být odůvodněno,“ dodává zkušený trenér.

Liga nařizuje všem hráčům, kteří z nějakého důvodu odmítnou nastoupit k utkání hvězd, že musí zmeškat také jedno utkání před, nebo po víkendu určeném pro All-Star Game.

Kupříkladu Los Angeles Kings nemohou nastoupit s Jonathanem Quickem v brance, který se velké show taktéž neúčastnil, aby si mohl odpočinout od obtížného zranění.

Faktem je, že Jones nechyběl kvůli zranění, ale kvůli chřipce. A byla to samotná liga, která se rozhodla Jonese do utkání hvězd nepouštět, aby se jeho onemocněním nenakazili i ostatní hráči.

Štítky

Autor