Navždy v poušti? Arizona nelení a jistí si svou hvězdu

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      12. 6. 2018 6:23     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Navždy v poušti? Arizona nelení a jistí si svou hvězdu  

Fanshop týmu

Oliver Ekman-Larsson je blízko k tomu, aby si na dlouhou dobu prodloužil život v poušti.

Coyotes a hvězdný obránce jsou podle informací Craiga Morgana z rozhlasové stanice 98.7 FM Arizona Sports před podpisem nového osmiletého kontraktu.

V této souvislosti zveřejnil zajímavou zprávu také Elliotte Friedman z kanadské stanice Sportsnet. Několika týmům, jež mělo o služby šestadvacetiletého Švéda zájem, bylo údajně naznačeno, že tento bek není k mání.

Minulý měsíc prosákly na veřejnost zvěsti, že klub s hokejistou jedná o smlouvě s roční gáží 8.25 miliónů dolarů. Není ale známo, zda je tato částka stále aktuální.

Ekman-Larssonovi zbývá už pouze jeden rok z šestiletého kontraktu v celkového hodnotě 33 miliónů. Během své osm let dlouhé kariéry v NHL odehrál 576 zápasů, v nichž vsítil 102 gólů a přidal 188 asistencí. Od ročníku 2013/14 zaznamenal z obránců více branek pouze Brent Burns.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.