Nečekaný konec. Oilers už s Jeřábkem nepočítají

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      30. 9. 2018 19:05     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nečekaný konec. Oilers už s Jeřábkem nepočítají  

Obránce Jakub Jeřábek, který se v létě upsal Edmontonu roční jednocestnou smlouvou, si za Oilers pravděpodobně nezahraje. Klub na sociálních sítích oznámil, že s plzeňským odchovancem rozváže kontrakt, aby si mohl hledat nové angažmá. Případ však obklopují nejasnosti.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Edmonton Oilers: Osamocený McDavid na vše nestačí

Podle webu capfriendly.com, který se specializuje na podpisy smluv v NHL, rozvázání kontraktu s plzeňským odchovancem neplatí. Sedmadvacetiletý zadák totiž nebyl umístěn na listinu volných hráčů a tudíž zatím nemůže dojít k jeho uvolnění.

Vedení mančaftu s ním však očividně nebylo spokojeno. Podle Daniela Nugent-Bowmana z portálu The Athletic označil tento týden generální manažer Edmontonu Peter Chiarelli Jeřábkovy výkony za „průměrné“.

Jeřábek se k albertskému celku připojil po sezóně strávené v Montrealu a Washingtonu. Za Capitals si zahrál i ve dvou zápasech play-off, v nichž zaznamenal jednu asistenci.
Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.