Nedělní přípravný zápas: Dva body Tlustého Carolině k výhře nestačily

Ani dva body českého forvarda Jiřího Tlustého nepomohly Carolině v posledním zápase přípravy NHL (105 přípravných utkání). Hurricanes prohráli na ledě Washingtonu 2:5. Šestadvacetiletý rodák ze Slaného nejprve v úvodu druhé třetiny snižoval v přesilovce vedení soupeře na 1:2 a poté v 43. minutě pomáhal v další početní výhodě založit akci, na jejímž konci obránce John-Michael Liles stanovil konečnou podobu výsledku.

Washington – Carolina 5:2 (2:0, 3:1, 0:1)

Branky a asistence: 5:20 Kuzněcov (O’Brien, Brown), 5:54 Chimera (Laich, Niskanen), 23:28 Brouwer (Orpik, Burakovsky), 29:55 Ovečkin (Orpik, Johansson), 36:03 Laich (Brouwer, Niskanen) – 21:54 Tlustý (Nash, Murphy), 42:08 Liles (Sjomin, Tlustý)