Nejlepší střelec Columbusu zmešká až deset týdnů

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      21. 2. 2020 20:58     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nejlepší střelec Columbusu zmešká až deset týdnů  

Útočník Columbusu Oliver Bjorkstrand vynechá vinou zlomeného kotníku následujících 8 – 10 týdnů.

24letý Dán se zranil během čtvrteční prohry s Philadelphií.

Fanda NHL

Bjorkstrand je v této sezóně s 21 góly nejlepším střelcem mužstva a s 36 body mu patří v týmových statistikách třetí místo.

Křídelník se připojí k dalším klíčovým hráčům Blue Jackets, kteří se potýkají se zraněními. Jedná se například o obránce Setha Jonese, útočníky Alexe Wennberga s Camem Atkinsonem či gólmana Joonase Korpisala.

Columbus ztratil posledních sedm utkání, stále však zůstává v boji o play-off. Aktuálně mu patří na Východě první Divoká karta.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.