Nenasytný Stone? V arbitráži požaduje rekordně vysokou částku

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      2. 8. 2018 10:44     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nenasytný Stone? V arbitráži požaduje rekordně vysokou částku  

Fanda NHL

Útočník Mark Stone zkouší rozbít bank. Alespoň soudě dle jeho požadavku před páteční arbitráží, ve které bude po Ottawě nárokovat 9 mil. amerických dolarů ročně.

Šestadvacetiletému rodákovi z Winnipegu po uplynulé sezóně skončila tříletá smlouva s průměrnou roční gáží 3,5 mil. Klub mu nyní nabízí miliónů pět.

Pokud by soudce Stoneův návrh schválil, jednalo by se o nejvyšší „přiklepnutou“ částku v historii arbitrážních řízení. Doposud drží rekord Shea Weber, jemuž byl v roce 2011 přisouzen plat 7,5 mil.

Z TÁBORA SENATORS: Tohle je málo! Karlssonovi se nabídka Ottawy nelíbila

Stoneovi hraje do karet, že byl v minulém ročníku s 20 góly a 42 asistencemi nejproduktivnějším forvardem Senátorů. S průměrným ziskem 1,07 bodů na zápas si pak stanovil své kariérní maximum.

Za Ottawu, jež jej draftovala v roce 2010, odehrál celkem 307 duelů s bilancí 249 bodů (95+154).

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ PRO NAŠE ČTENÁŘE: OTÁZKA ZDE

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.