Není to pravda! Karlsson se ohradil proti tvrzení médií

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      25. 8. 2018 12:13    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Není to pravda! Karlsson se ohradil proti tvrzení médií  

Fanda NHL

Obránce Ottawy Erik Karlsson byl natolik dotčen jednou médii zveřejněnou informací, že neváhal zavolat známému novináři, aby ji vyvrátil. Konkrétně jej rozlítila zpráva, že odmítá zůstat v Kanadě a chce podepsat smlouvu výhradně s americkým mužstvem.

Jako svého prostředníka se světem si vybral Elliotta Friedmana ze stanice Sportsnet.

„Erik Karlsson mě kontaktoval, aby mi řekl, že není pravda, že nechce podepsat dlouhodobou smlouvu s kanadským týmem,“ napsal žurnalista na svém twitterrovém účtu.

Hvězdný Švéd tímto reagoval na spekulaci vypuštěnou Andym Stricklandem z regionální stanice Fox Sports Midwest (psali jsme ZDE).

Fanda NHL

Zpráva o Karlssonově nechuti zůstat na sever od kanadsko-amerických hranic přitom přišla jen krátce poté, co zámořská média zařadila mezi zájemce o jeho služby Vancouver. Generální manažer Canucks Jim Benning však tuto zvěst ještě týž den popřel.

Podle expertů mají o Karlssona stále enormní zájem Dallas, Tampa a Vegas. Jeho současný kontrakt se Senators vyprší příští léto.

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ PRO NAŠE ČTENÁŘE: OTÁZKA ZDE

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.