Nesmíme mu dát šanci, velí Ovečkin před vzájemným soubojem s Patrikem Lainem

Přidal  Josef Michl   do  , , ,      12. 3. 2018 21:11     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nesmíme mu dát šanci, velí Ovečkin před vzájemným soubojem s Patrikem Lainem  

Zdá se to jako věčnost, co dvacetiletý Alex Ovečkin vtrhl do NHL jako uragán a ve své nováčkovské sezóně nastřílel 52 branek a vysloužil si zisk Calder Trophy před Sidneym Crosbym. O dvanáct let později však ruský kanonýr nevidí rozdíl ve svých výkonech.

Před vzájemným soubojem dvou nejlepších střelců této sezóny Ovečkinem a Patrikem Lainem z Winnipegu, byl kapitán Washingtonu dotázán, zda ve finském mladíkovi vidí mladého Oviho. „Já jsem stále mladý,“ odpověděl s úsměvem zkušený střelec.

Navzdory této odpovědi, měl Ovečkin i slova obdivu pro devatenáctiletého soupeře.

„Je to skvělý talent a je stále mladý. Dokáže vytvářet mnoho nebezpečí proti všem týmům. Samozřejmě, že jeho střela je úžasná. Dnes večer musíme být blízko něj a nedat mu žádnou šanci,“ prohlásil Ovečkin.

Laine byl z Ovečkinova vyjádření nadšený.

„Zní mi to hodně dobře, že o mě říká hezké věci. Byl to můj idol, když jsem vyrůstal, takže je fakt cool slyšet něco takového,“ zářil útočník Winnipegu.

 

Autor