Neuvirthův konkurent podepsal nový kontrakt

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      8. 7. 2018 10:58    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Neuvirthův konkurent podepsal nový kontrakt  

Fanshop týmu

Gólman Alex Lyon a Philadelphia se dohodli na prodloužení spolupráce a vyhnou se tak arbitrážnímu řízení.

Pětadvacetiletý rodák z Minnesoty podepsal dvouletou smlouvu v hodnotě 1,5 mil. dolarů.

V brance Flyers se v uplynulé sezóně vystřídali čtyři gólmani, přičemž Lyon zasáhl do 11 duelů. V průměru zaznamenal 90,5procentní úspěšnost zákroků a 2,75 inkasovaných gólů na zápas. Většinu času pak strávil na farmě v AHL.


Kšiltovky a čepice NHL, které musíš mít? Klikni ZDE.


Klubovou jedničkou by měl být v příštím ročníku Brian Elliott. Lyon se bude pravděpodobně ucházet o pozici dvojky s o opět let starším Michalem Neuvirthem.

Čtvrtým mužem, který v minulém ročníku hájil svatyni Letců, byl Petr Mrázek. Pro nepřesvědčivé výkony s ním však Philadelphia dále nepočítala a šestadvacetiletý Ostravák nakonec zakotvil v Carolině (čtěte ZDE).

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.