Newyorčan Panarin? Ruská hvězda koketuje s Rangers

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      28. 6. 2019 10:17     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Newyorčan Panarin? Ruská hvězda koketuje s Rangers  

Útočník Artěmij Panarin pokračuje v hledání nového působiště a během své tour navštívil i Broadway.

Informaci o jeho schůzce s vedením Rangers přinesl Darren Dreger ze stanice TSN.

Již minulý týden jsme psali o Panarinově rande s Floridou (čtěte ZDE).

27letý Rus, jemuž končí kontrakt s Columbusem, bude pravděpodobně nejžádanějším volným hráčem letošního léta. Rozhovory o své budoucnosti mohl oficiálně začít vést v neděli.

Zpráva o jeho zájmu včlenit se k Blueshirts není zcela nová. Už minulé léto jsme vás o této možnosti informovali (více ZDE).

Rangers mají pod platovým stropem volných 17,5 mil. dolarů, nové smlouvy však nutně potřebují například Jacob Trouba či Pavel Bučnevič.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.