NHL chystá dárek pro evropské fanoušky

Přidal  Daniel Reichel   do       2. 11. 2018 13:04     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem NHL chystá dárek pro evropské fanoušky  

NHL činí další kroky k získání fanoušků na Starém kontinentu. Deník Sports Business Daily přišel s informací, že pro tuto sezónu liga dodatečně navýšila počet odpoledních klání.

Vedení soutěže pozměnilo vysílací plán přibližně 50 víkendových zápasů způsobem, aby v Evropě běžely během prime timu ve večerních hodinách. Duely budou evropským příznivcům prezentovány jako „European game of the week“ a hrát by se měly tak, aby začínaly ve většině západoevropských a středoevropských zemích ve 20:00.
Pro mnoho amerických a kanadských fandů to může naopak znamenat problém, jelikož některá střetnutí budou muset sledovat napříč západním pobřežím už před obědem.

NHL má ze všech hlavních severoamerických soutěží největší podíl hráčů z Evropy a snaha zalíbit se zaoceánským příznivcům tak spadá do jejího konceptu růstu. Kromě posunu časů taktéž plánuje odehrát vícero zápasů v těch evropských zemích, kde má hokej solidní postavení (čtěte ZDE).

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.