Nikam! NHL „vrátila“ Rusa zpět do Evropy

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      21. 4. 2020 18:33     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nikam! NHL „vrátila“ Rusa zpět do Evropy  

NHL zamítla kontrakt, který podepsali Blue Jakcets s útočníkem Michailem Grigorenkem.

Columbus se s 25letým Rusem dohodl na roční smlouvě v hodnotě 1,2 mil. dolarů.

Tahle COOL trička NHL chceš!

Důvodem „storna“ je porušení pravidel kolektivní smlouvy spočívající v nepochopení okna pro podávání kontraktů. Klub dohodu předloží centrálnímu registru ligy znovu 1. července.

Grigorenko, který v minulosti hrál za Buffalo, strávil poslední tři sezóny v KHL. Tam měl dostat i mnohem lukrativnější nabídky, jeho cílem je ale vrátit se do zámoří.

Během svého působení v NHL naskočil do 217 duelů s bilancí 22 gólů a 42 asistencí. V Rusku získal v roce 2019 s CSKA Moskva Gagarinův pohár.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.