Nosek se vyhnul arbitráži. U Rytířů si finančně polepší

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      18. 7. 2018 7:32     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nosek se vyhnul arbitráži. U Rytířů si finančně polepší  

Fanshop týmu

Český útočník Tomáš Nosek nebude muset absolvovat arbitrážní řízení. S Golden Knights si jako chráněný volný hráč plácl na roční jednocestné smlouvě v hodnotě 963 tis. dolarů.

Oproti původnímu kontraktu si polepší o více než 300 tisíc.


Kšiltovky a čepice NHL, které musíš mít? Klikni ZDE


Vegas si Noska vybralo na rozšiřovacím draftu před minulou sezónou. Bývalý člen sestavy Red Wings odehrál za tým z Nevady 57 zápasů, v nichž zaznamenal sedm gólů a osm asistencí. Jeho výkon stoupal v play-off, v němž naskočil do 17 duelů s bilancí šesti bodů.

Z TÁBORA GOLDEN KNIGHTS: Z Tučňáka Rytířem. Fleury zůstane ve Vegas i nadále

Pětadvacetiletý pardubický rodák se stal navíc prvním hráčem klubové historie, jenž vsítil branku v domácím prostředí.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.