Nylander trénuje s rakouským klubem

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      19. 10. 2018 14:51     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nylander trénuje s rakouským klubem  
Útočník Wiliam Nylander se stále nedohodl s Torontem na podmínkách nového kontraktu. Mezitím se však vydal do Rakouska, kde začal trénovat s místním týmem Dornbirner EC.

Dvaadvacetiletý Švéd byl na ledě celku z EBEL ve středu a ve čtvrtek a předpokládá se, že s ním bude i v pátek.

Dornbirner si Nylander vybral z jednoduchého důvodu. Nachází se v něm tenisové centrum, ve kterém trénuje jeho sestra Jacqueline Nylanderová.

Město je vzdálené jen 90 minut jízdy od švýcarského Curychu, kde se měl tento týden hráč střetnout s generálním manažerem Maple Leafs Kylem Dubasem. Zda jednání přineslo výsledky, není známo. Obě strany by si měly každopádně pospíšit. Pokud nepodepíší smlouvu do 1. prosince, nebude si moci Nylander už v tomto ročníku zahrát.

„Musím se o sebe postarat a učinit to, co považujeme za správné já i můj agent. Obzvláště, jedná-li se o několik následujících let. Musím uvažovat dlouhodobě. Jde o mou vlastní budoucnost,“ uvedl hvězdný forvard začátkem října pro švédská média.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.