O hvězdu chudší. Ovečkin dal All Star Game košem

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      2. 1. 2019 18:22    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem O hvězdu chudší. Ovečkin dal All Star Game košem  

Útočník Capitals Alex Ovečkin vynechá Utkání hvězd 2019. Před každoroční přehlídkou hokejových superstar, kterou v lednu hostí San Jose, upřednostnil odpočinek.

Informaci přinesl Mike Vogel z klubových stránek.

Moskevský rodák byl přitom minulý týden jmenován kapitánem mužstva Metropolitní divize. Herní pauzu vytvořenou pro All Star víkend ale využije k nabrání sil. Washington do ní stihne odehrát ještě 12 zápasů.

Třiatřicetiletý Ovečkin se ve své kariéře zúčastnil už sedmi Utkání hvězd. Rozený kanonýr momentálně vede s 29 góly ligovou tabulku střelců (kompletní tabulka ZDE).Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.