O výměnu jsem nežádal, říká po přestupové uzávěrce Max Pacioretty

Přidal  Josef Michl   do  , ,      27. 2. 2018 8:26    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem O výměnu jsem nežádal, říká po přestupové uzávěrce Max Pacioretty  

Několik týdnů kolovaly zvěsti napříč celou NHL o odchodu kapitána Montrealu Maxe Paciorettyho do jiného týmu. I po včerejší uzávěrce přestupů ale zůstává americký hokejista v mančaftu, za který odehrál všech 623 zápasů své kariéry.

„O výměnu jsem nežádal,“ prozradil devětadvacetiletý útočník. „Stále mám dvacet zápasů na to, abych se staral o to najít svoji hru. Nejsem na sociálních sítích a podobných věcech,“ dodal Pacioretty.

„Přestože mám pouze TV, doufám, že si uvědomíte, že jsem také pouze člověk se třemi dětmi. Je zde hodně věcí a může jít o cokoliv, ve kterých nechci zacházet do detailů. Bylo tu však dost věcí a některé z nich bylo opravdu těžké zkousnoust. Zajímám se o to, protože se tak moc starám, abych tu mohl hrát,“ řekl tajemně rodák z Connecticutu.

O Paciorettyho služby se údajně nejvíce zajímali Los Angeles Kings a Anaheim Ducks. Výměna však nikdy nenabrala reálných obrysů.

Zkušený forvard prožívá na své poměry podprůměrnou sezónu – z 61 utkání vytěžil jen 17 gólů a 37 asistencí. Po této sezóně se stane neomezeně volným hráčem.

Autor