Obchod s nepřítelem. Rangers poslali Grabnera do New Jersey

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      23. 2. 2018 10:49     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Obchod s nepřítelem. Rangers poslali Grabnera do New Jersey  

Mezi dvěma newyorskými rivaly došlo k očekávanému trejdu.

Devils získali z Rangers útočníka Michaela Grabnera výměnou za volbu v druhém kole draftu 2018. K Jezdcům také putuje dvacetiletý obránce Jegor Rykov, který momentálně působí v ruském Petrohradu.

Jedná se o vůbec první hráčskou výměnu mezi oběma organizacemi za posledních 35 let.

Grabnerovi končí po sezóně dvouletý kontrakt na 3,3 miliónů dolarů a 1. července se může stát volným hráčem. V tomto ročníku odehrál třicetiletý Rakušan 59 zápasů,  v nichž zaznamenal 31 bodů za 25 gólů a šest asistencí.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.