Obránce Flames zkolaboval během tréninku

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      14. 11. 2019 23:21     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Obránce Flames zkolaboval během tréninku  

Hráči Flames byli během čtvrtečního tréninku svědky děsivého incidentu. Zadák T.J. Brodie na něm zkolaboval a začal se zmítat v křečích.

29letý Kanaďan byl po záchvatu odvezen na nosítkách do nemocnice.

Klub označil příhodu jako „epizodu“.

Fanda NHL

Generální manažer Flames Brad Treliving vydal následující prohlášení:

„Brodie je v bdělém stavu a reaguje. Byl odvezen do místní nemocnice na pozorování. Další informace sdělíme, jakmile budeme vědět více. Děkujeme.“

Kristen Adersonová z deníku Calgary Sun k případu uvedla, že se Brodie zhroutil uprostřed cvičení.

Rodák z Ontaria strávil celou svou dosavadní kariéru výhradně v dresu Calgary. V aktuálním ročníku naskočil do 21 duelů, v nichž nasbíral osm bodů (0+8).

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.