OBRAZEM+VIDEO: Washington se zbarvil do ruda. Metropole slaví první titul od roku 1992

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      8. 6. 2018 9:45     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem OBRAZEM+VIDEO: Washington se zbarvil do ruda. Metropole slaví první titul od roku 1992  

Fanshop týmu

Centrum Washingtonu se ve čtvrtek v noci zaplnilo fanoušky v červených dresech. Výhra Capitals ve finále Stanley Cupu probudila v hlavním městě USA dosud nevídanou vášeň pro hokej.

Euforie z obrovského úspěchu je dozajista výsledkem i dlouhého půstu, který si museli tamní sportovní příznivci vytrpět. Posledním velkým profesionálním týmem, který do D.C. přivezl pohár pro šampióna ligy, byli Redskins (NFL) v roce 1992.

Nyní se ale Washington konečně dočkal a může si znovu užívat chuť vítězství.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.