Odchází Pominville z NHL?

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      18. 5. 2020 18:49     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Odchází Pominville z NHL?  

Útočník Jason Pominville, který v NHL hrál naposledy v sezóně 2018/19 za Buffalo, má nakročeno ke konci hráčské kariéry.

37letý Kanaďan akceptoval nabídku na pozici přidruženého trenéra mládežnického týmu Lanaudiere Pioneers z rodného Quebecu, což jeho další působení na ledě značně komplikuje. Informaci přinesl Lance Lysowski z deníku Buffalo News.

Pominville přitom naznačoval, že pověsí brusle na hřebík už v březnu. Celkem odehrál v NHL 1 060 zápasů, v nichž nasbíral 727 bodů za 293 gólů a 434 asistencí. Kromě Sabres hájil také barvy Wild.

Jeho vrcholem byla účast s Buffalem v konferenčním finále 2006.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.