Oilers povolají do kempu i své dvě velké naděje

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      28. 6. 2020 9:50     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Oilers povolají do kempu i své dvě velké naděje  

Edmonton se rozhodl zapojit do tréninkového kempu dvě z největších nadějí organizace a to brankáře Oliviera Rodrigueho a obránce Philipa Broberga.

Informaci přinesl Alex Thomas z portálu The Sports Daily.

Za Habs naskočí v play-off i vycházející hvězda

Rodrigue (na titulní fotografii) byl draftován v roce 2018 z 62. místa, přičemž poslední čtyři sezóny strávil v QMJHL. 19letý Kananďan odchytal v uplynulém ročníku za Moncton 39 zápasů s bilancí 31-7-1 a úspěšností zákroků 91,8 procenta.

NOVÉ ZBOŽÍ NHL! Dorazily parádní trička, kšiltovky i hrníčky

Broberg byl osmým mužem loňského draftu a minulou sezónu už strávil v elitní švédské SHL. 19letý Švéd naskočil za tým Skelleftea AIK do 45 duelů se ziskem gólu a sedmi asistencí.

Tréninkové kempy by měly začít 10. července.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.