Oilers vytrejdovali Stroma k Rangers, New York opouští Spooner

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      16. 11. 2018 22:32     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Oilers vytrejdovali Stroma k Rangers, New York opouští Spooner  

Edmonton a Rangers spolu obchodovali.

Oilers se vzdávají Ryana Stroma, který putuje do New Yorku výměnou za Ryana Spoonera.

Stromův „cap-hit“ činí 3,1 mil. dolarů, zatímco Spoonerův je o 700 tis. vyšší. Podle informací Elliotta Friedmana ze stanice Sportsnet budou Newyorčané i nadále hradit 900 tis. ze Spoonerova platu, aby obchod vybalancovali.Trejd posílá Stroma do největší americké metropole rok a půl poté, co jej získali Oilers z organizace Islanders (čtěte ZDE). Pětadvacetiletý Kanaďan odehrál za Edmonton 100 zápasů s bilancí 14 gólů a 36 bodů, v tomto ročníku ale zaznamenal za 18 utkání jen tři body (1+2).

Spooner působí u Rangers od minulé sezóny, kdy byl součástí výměny s Rickem Nashem. Šestadvacetiletý rodák z Ottawy naskočil v dresu Jezdců celkem do 36 duelů, v nichž vstřelil čtyři góly a přidal 14 přihrávek.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.