Oilers získali bývalého Kojota

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      16. 7. 2019 19:22     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Oilers získali bývalého Kojota  

Edmonton podepsal roční smlouvu s křídelníkem Joshem Archibaldem. Někdejší Kojot si vydělá 700 tis. dolarů.

26letý Kanaďan strávil uplynulý ročník v Arizoně, za níž odehrál 68 zápasů s bilancí 12 gólů a 10 asistencí. Svou kariéru v NHL začal na draftu 2011, kdy si jej vybrali Penguins v šestém kole.

Rodák z Reginy se nyní stěhuje k Olejářům, kteří zažívají pod novým generálním manažerem Kenem Hollandem poměrně klidné léto.

Mančaft z Alberty má nyní pod platovým stropem k dispozici necelé čtyři milióny, přičemž volný hráč Jesse Puljujärvi zůstává stále nepodepsán.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.