Ottawa oslovila gólmanskou legendu

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      19. 5. 2019 8:04     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ottawa oslovila gólmanskou legendu  

Fanshop týmu
Senators hledají hlavního kouče a nebojí se oslovit ani persony z kategorie legend.

Podle informací novináře Bruce Garriocha komunikuje generální manažer Pierre Dorion také s někdejším špičkovým brankářem Patrickem Royem. Příští týden by spolu měli vést závěrečný pohovor.

Vedení Ottawy již vedlo ohledně pozice lodivoda lavičky interview s prozatímním trenérem Marcem Crawfordem, Troyem Mannem z farmy v AHL, Jacquesem Martinem z Pittsburghu, D.J. Smithem z Toronta, Rickem Bownessem z Dallasu a univerzitním koučem Natem Leamanem.

Roy sloužil sloužil jako hlavní kouč Colorada v sezónách 2013/14 až 2015/16. Poté nečekaně rezignoval a vrátil se k celku Quebec Ramparts v QMJHL.

Člen Síně slávy zaznamenal s Avs bilanci 130-92-24 a v roce 2014 dovedl tým do play-off. Za svůj výkon byl tehdy odměněn Cenou Jacka Adamse pro nejlepšího trenéra NHL.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.