Ottawě bude tři týdny chybět klíčový bek

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      30. 12. 2018 1:12    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ottawě bude tři týdny chybět klíčový bek  

Fanshop týmu

Senators se musí během následujících tří týdnů obejít bez služeb obránce Thomase Chabota.

Jednadvacetiletý Kanaďan se bude léčit ze zranění horní části těla, které utrpěl v pátečním duelu s New Yorkem Islanders. Informaci o jeho absenci již potvrdil hlavní kouč Guy Boucher.Chabot zápas proti Ostrovanům nedohrál, když putoval do šaten po hitu útočníka Matta Martina.

Pro Ottawu se jedná o citelnou ztrátu. Rodák z Quebecu má v této sezóně na svém kontě po 38 zápasech deset gólů a 28 asistencí a v bodování beků NHL se řadí na druhé místo za Morganem Riellym z Toronta.

Martinův hit na Chabota:

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.