Ovečkin slíbil chlapci, který překonal rakovinu, že pro něj vstřelí gól. Pak nasázel hattrick

Přidal  Josef Michl   do  , ,      26. 11. 2017 10:01    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ovečkin slíbil chlapci, který překonal rakovinu, že pro něj vstřelí gól. Pak nasázel hattrick  

Klobouky dolů před Alexem Ovečkinem!

Kapitán Washingtonu zaznamenal proti Torontu tři branky a naplnil tak svůj slib, který dal 13 letému fanouškovi, jenž dokázal překonat rakovinové onemocnění.

Alex Luey hraje hokej za Niagara Falls Flyers. Ve svém životě už zaznamenal to největší vítězství, když dokázal porazit zákeřnou nemoc. Poté, co zjistil, že by se mohl setkat se svým hrdinou díky akci Hockey Fights Cancer, se rozhodl vydat na sobotní utkání Washingtonu s Torontem.

„Je to emotivní, ale budu se snažit, abychom já i celá organizace udělali to nejlepší a dali mu to, co může každý hokejista dát – radost a úsměv,“ řekl ve čtvrtek ruský kanonýr.

Na začátek večera byl Luey pozván Barry Trotzem, aby osobně přišel do šatny Capitals. Tam potom mladý fanoušek oznámil týmu zahajovací sestavu. A o několik chvil později učinil Ovečkin svůj slib, že pro svého obdivovatele vstřelí gól.

Ovečkin ale neskóroval pouze jednou, nýbrž hned třikrát a dokonale tak naplnil svůj slib.

Luey se později setkal se svým hrdinou po vítězství Washingtonu 4:2 a od hráčů Capitals dostal několik podepsaných artefaktů.

 

 

 

Autor