Select Page

Ovečkinovo žhavé léto: relax na fotbale a svatební veselice s modelkou

Ovečkinovo žhavé léto: relax na fotbale a svatební veselice s modelkou

Oficiálně je Alexandr Ovečkin ženatý už téměř rok, malý svatební obřad s modelkou Nastasjou Šubskou proběhl v srpnu 2016. Ovšem vzhledem k hokejistovým povinnostem na ledě se pořádná oslava s rodinou a všemi přáteli mohla v Rusku uskutečnit teprve před pár dny.

Ovečkin nejprve vyrazil na pánskou jízdu, kterou mu připravili kamarádi (a podle jednoho z nich ji řádně propili) a velkolepá svatební párty se pak uskutečnila v luxusním resortu nedaleko Moskvy v magickém datu 8. července. Tento den je v Rusku považován jako Den rodiny a lásky. Navíc hokejista Washingtonu, jak známo, nosí na dresu číslo 8.

Novomanželský pár byl takřka obsypán stovkami různobarevných květin a popřát slavné dvojici přišla řada celebrit. Čajový servis dokonce nechal jako svatební dar poslat i samotný ruský prezident Vladimir Putin. Nechyběli ani spoluhráči z ruské reprezentace Ilja Kovalčuk, Vladimir Tarasenko, nebo Jevgenij Kuzněcov.

Ovečkin už byl jednou zasnoubený, a to s tenistkou Marií Kirilenkovou, ale před třemi lety sportovní pár svatební plány zrušil. V září 2015 však Ovečkin oznámil zasnoubení s Nastasjou Šubskou, kterou si vzal v srpnu 2016.

Třicetiletý hokejista má za sebou nyní zajímavé letní dny. Na začátku června nejprve vyrazil zregenerovat síly do wellness centra v Soči a nechal se zvěčnit v obrovské dřevěné kádi s řetězy. Koncem června si pak zašel na fotbal při Poháru FIFA v Moskvě a při té příležitosti se i vyfotil s fotbalovou legendou Pelém.

#свадьба #шубская #овечкин

Příspěvek sdílený Вячеслав Манучаров (@manucharov),

Поздравляю молодожён с рождением новой семьи @aleksandrovechkinofficial !!! ❤️❤️❤️ Здоровья, счастья, любви, семейного благополучия!!! Спасибо куме Яне Рудковской @rudkovskayaofficial за видео !!! #овечкин #свадьба #любовь #жених #невеста #тилитилитестоженихиневеста #александровечкин #анастасияшубская #шубская #овечкины #хоккей #хоккейроссии #кума #янарудковская #шоубизнес #новостишоубизнеса #instasize #спорт #sport #зож #love

Příspěvek sdílený СЕРГЕЙ ЗВЕРЕВ (@zverevsuperstar),

Výsledky

18.10.19.10.20.10.
Pittsburgh NY Rangers 5:4
Florida Philadelphia 1:5
Toronto Washington 2:0
Tampa Bay New Jersey 4:5
Vancouver Ottawa 3:0
Colorado Nashville 1:4
Columbus Winnipeg 5:2
Arizona Dallas 1:3
Carolina Edmonton 5:3
Buffalo Vegas 4:5
Montréal San Jose 2:5
Detroit Toronto 3:6
Chicago St Louis 2:5
Montréal Los Angeles 1:5
Vancouver Boston -:-
NY Islanders NY Rangers -:-
Nashville Philadelphia -:-
Tampa Bay Columbus -:-
New Jersey Ottawa -:-
Edmonton Chicago -:-
St Louis Colorado -:-
Carolina Calgary -:-
Dallas Arizona -:-

Twitter