Panarin by rád do New Yorku

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      31. 8. 2018 10:22    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Panarin by rád do New Yorku  

Fanda NHL

Artěmij Panarin se podle všeho zahleděl do Velkého jablka.

Hvězdný forvard má ve své smlouvě s Columbusem platný ještě jeden rok s šestimiliónovým platem. Na začátku léta ale informoval vedení klubu, že o nový víceletý kontrakt nemá zájem (psali jsme ZDE), a donutil tak Modrokabátníky testovat trh.

A kam by byl rád vyměněn samotný hráč? Aaron Portzline z portálu The Athletic tvrdí, že to šestadvacetiletého Rusa táhne k newyorským Rangers. S těmi by se údajně nebránil podepsat dlouholetou smlouvu.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Připravte se na ošklivější NHL

Fanshop týmu

Mezi další týmy, které by Panarin ochotně doplnil, mají patřit také Islanders, Kings, Lightning, Panthers a Stars.

Držitel ocenění pro nejlepšího nováčka sezóny 2015/16 se do Ohia stěhoval minulé léto a hned v prvním ročníku v dresu Columbusu si s 82 body stanovil své nové osobní maximum.

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ PRO NAŠE ČTENÁŘE: OTÁZKA ZDE

Titulní foto: Icon Sportswire

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.