Pastrňák a Kaše nebyli ve formě, uvedl Cassidy

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      3. 9. 2020 10:49     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pastrňák a Kaše nebyli ve formě, uvedl Cassidy  

Hlavní kouč Bostonu Bruce Cassidy ve středu uvedl, že čeští forvardi David Pastrňák a Ondřej Kaše nebyli ve stavu, aby mohli bojovat o Stanley Cup.

Jeho slova přinesl Joe Haggerty ze stanice NBC Sports Boston.

HIT LÉTA: Plážové osušky NHL za výprodejové ceny!

Pastrňák si v deseti duelech play-off  připsal „jen“ tři branky a sedm asistencí. Po celou dobu jej ale sužovalo zranění dolní části těla.

„Mohli jste vidět, že neměl svou top rychlost,“ poznamenal Cassidy.

Pastrňák a Kaše vynechali celý tréninkový kemp, jelikož nepřišli do USA s dostatečným předstihem, aby se mohli připojit ke spoluhráčům. I tato skutečnost se podepsala na jejich formě.

„Samozřejmě nebyla jejich kondička na takové úrovni, na jaké by měla být, aby ustáli náročnost play-off. Mohly za to i jiné okolnosti. Typicky máte celý ročník na to, abyste si kondici budovali, pokud zmeškáte začátek. Tento rok jsme takový luxus neměli,“ uvedl zkušený kouč.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.