Pastrňák je po operaci, chybět bude minimálně dva týdny

Přidal  Lukáš Zitka   do  , ,      12. 2. 2019 19:02     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pastrňák je po operaci, chybět bude minimálně dva týdny  

Fanshop týmuDavid Pastrňák si na čas odpočine od hokeje. Musel se totiž podrobit operaci palce po pádu, jenž utrpěl při cestě z nedělní večeře se sponzory. Klub ohlásil, že by měl chybět déle než dva týdny, letos by ale ještě měl nastoupit.

„Ráno jsem se s Davidem potkal. Je extrémně naštvaný. Připadá mu, že zklamal celý tým i přesto, že to, co se mu stalo byla nehoda,“ řekl ke zranění své hvězdy GM Bruins Don Sweeney.Zranění českého křídelníka podle manažera týmu nijak neovlivní plány týmy vzhledem k blížící se uzávěrce přestupů.

Pastrňák je v dosavadním průběhu sezony nejproduktivnějším hráčem Bostonu, v celé lize je se svým bodovým součtem zatím devátý nejlepší.

 

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz