Philadelphia se bude muset obejít bez Raffla

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      24. 10. 2018 8:56    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Philadelphia se bude muset obejít bez Raffla  

Fanshop týmu

Útočníka Michaela Raffla z Philadelphie trápí zranění, které jej na 4-6 týdnů vyřadí ze hry. Devětadvacetiletý Rakušan se zranil v pondělním zápase proti Coloradu.

Raffla tak neuvidíme v akci dříve než v třetím listopadovém týdnu.

„Když přijdete o jakéhokoliv hráče, není to pro váš tým dobré. Raffl ale patří mezi naše opory a někdo další bude muset vystoupit a odvést dobrou práci,“ uvedl trenér Flyers Dave Hakstol. „Je to nešťastné, ale doufáme v to nejlepší.“

Rodák z Villachu nasbíral v úvodních devíti kláních sezóny dvě asistence. V minulém ročníku naskočil do 76 zápasů se ziskem 22 bodů (13+9).

Titulní foto: Icon Sportswire

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.