Philadelphii se zranil jeden z klíčových beků

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      9. 9. 2018 19:59     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Philadelphii se zranil jeden z klíčových beků  

Fanshop týmu

Obránce Flyers Andrew MacDonald bude přibližně šest následujících týdnů mimo hru. Důležitý bek utrpěl během přípravy zranění v dolní části těla a vynechá tak blížící se kemp.

Dvaatřicetiletý rodák z Nového Skotska byl v uplynulé sezóně třetím nejvytíženějším zadákem Philadelphie. Celkem naskočil do 66 zápasů, v nichž nasbíral 21 bodů a blokoval 131 střel.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Drsná předehra NHL. Montrealský mladík skončil v nemocnici

MacDonaldova absence by měla být šancí pro jednadvacetiletého Philippa Myerse probít se na startu nového ročníku do základní sestavy.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.