Pochroumaní Žraloci mohou čelit konci sezóny v neúplné sestavě

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      21. 5. 2019 6:29     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pochroumaní Žraloci mohou čelit konci sezóny v neúplné sestavě  

Fanshop týmu

San Jose čeká v úterý v St. Louis boj o přežití. Ve finále Západní konference se pokusí za stavu 2-3 vyhnout vyřazení z play-off. Žralokům však hrozí, že jim budou chybět tři klíčoví hráči.

Předchozí utkání, v němž podlehli Blues vysoko 0:5, dohráli Kaliforňané bez obránce Erika Karlssona a útočníků Joea Pavelského a Tomáše Hertla (videa ZDE).

„Nebudu vám sdělovat žádné aktuality o zraněních. Raději vám povím, že budeme hrát v té sestavě, která nám dá tu největší šanci na vítězství,“ řekl v pondělí trenér San Jose Peter DeBoer.

„Dokázali jsme hrát bez Joea Thorntona v sérii proti Vegas, když byl suspendovaný. Hráli jsme šest utkání bez Joea Pavelského v sérii proti Coloradu,“ dodal zkušený lodivod s cílem přesvědčit okolí, že i tentokrát jeho tým nesnáze překoná.

Velké množství pochroumaných Žraloků může znamenat příležitost pro méně vytěžované členy sestavy. V útoku by se mohli objevit Lukáš Radil, Marcus Sorensen nebo Dylan Gambrell. V obraně zase Tim Heed.

Šesté utkání třetího kola je na programu ve středu ve 2:00 ráno středoevropského času.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.