Predators získali forvarda z New Yorku

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      7. 2. 2019 4:56     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Predators získali forvarda z New Yorku  

Fanshop týmu

Z ex-Predátora Codyho McLeoda se znovu stává Predátor. Nashville jej získal v trejdu s New Yorkem Rangers, v rámci něhož obětoval volbu v sedmém kole draftu 2020.

Pro celek z Tennessee se jedná o druhou středeční výměnu. V té první obohatil svou sestavu Brianem Boylem (čtěte ZDE).

Před působením v New Yorku strávil McLeod necelé dvě sezóny (2016/17 a 2017/18) s Predators, za něž odehrál celkem 54 utkání.

Čtyřiatřicetiletý Kanaďan naskočil v aktuálním ročníku do 31 duelů, v nichž zaznamenal jeden gól a 60 trestných minut. Rodák z Manitoby pobýval na ledě v průměru méně než sedm minut.

Nashville jeho akvizicí zaplnil prostor vzniklý po suspendaci Austina Watsona (čtěte ZDE).Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.