Darnell Nurse (Kanada, 20 let)

Post a klub: obránce, Edmonton Oilers
Draft: Edmonton, 1. kolo v roce 2013, 7. celkově
Bilance v NHL: 3 zápasy, 1+0
Byl to výjimečný pocit dát první gól v této lize. O tomhle sníte od dětství. Rychle jsem vystřelil a povedlo se mi to i přesně umístit,“ uvedl rodák z Hamiltonu, jenž si ve 4. minutě třetí třetiny nabruslil do obranného pásma Minnesoty a ranou z dálky překonal Devana Dubnyka.
Nurse sice poslal Edmonton do vedení 3:2, obránci Wild Ryanu Suterovi se ale ve 49. minutě podařilo podruhé v zápase dopravit kotouč za Talbotova záda a útočník Charlie Coyle brzy nato zajistil Divochům těsné vítězství 4:3.