Připravte se na ošklivější NHL

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      30. 8. 2018 9:24     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Připravte se na ošklivější NHL  

Fanda NHL

Fanda NHL

Nejslavnější hokejovou soutěž čeká od příští sezóny zásadní změna. Všech 31 týmů si bude moci ledovou plochu pokrýt novými reklamami a kluziště NHL tak začnou více připomínat ta evropská.

Bettman a spol. umožní firmám propagovat svou značku nově také v rozích za brankovou linií. Na ledě tedy přibudou čtyři reklamní plošky.

O nepříliš pohledné novince jsme vás informovali již v dubnu (čtěte ZDE), nyní se však začíná rýsovat i její konkrétní podoba.

Vzhled ledu po schválení změny prozatím ukázali Boston Bruins a Philadelphia Flyers.

Suddenly, Monday morning doesn’t seem so bad…

Příspěvek sdílený Boston Bruins (@nhlbruins),

Liga se rozhodla pro přidání nových reklamních míst na kluzištích poprvé od začátku 90. let, kdy mohly kluby přemalovat led sponzorskými logy v neutrální zóně.

Fanoušky NHL může zatím těšit fakt, že jejich oblíbená soutěž stále vzdoruje přidání reklam na dresy, jak například učinila NBA nebo CFL (kanadská fotbalová liga). I v tomto případě se ale podle zámořských expertů jedná pouze o otázku času.

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ PRO NAŠE ČTENÁŘE: OTÁZKA ZDE

Titulní foto: VFS Digital Design /flickr.com

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.