Přišel, viděl, zvítězil. Stamkos má za sebou hvězdný večer

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      24. 9. 2020 8:18     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Přišel, viděl, zvítězil. Stamkos má za sebou hvězdný večer  

Steven Stamkos se ve třetím zápase finále proti Dallasu vrátil do sestavy. Hvězdný forvard Bolts nehrál od 25. února pro potíže s břišním svalstvem, v dohrávce jej pak limitovalo zranění dolní části těla.

Během utkání sice odehrál jen necelé tři minuty, ale hned ze své první střely skóroval, aby zvýšil vedení na 2:0 a pomohl k výhře 5:2.

„Bylo úžasné sdílet to s mými spoluhráči. Vyžádalo si to hodně tvrdé práce,“ řekl Stamkos. „Byl jsem rád součástí takto důležité výhry. Už jen to, že jsem byl schopný se vrátit do zápasu a mít na něj vliv. Ještě před měsícem jsem si myslel, že to bude nemožné.“

Kapitán Tampy Bay dostal šanci ve čtvrtém útoku po boku Cedrica Paquettea a Pata Maroona.

„Uvidíme, jak to bude dál, ale jsem mimořádně šťastný už jen z toho, že jsem mohl být s chlapci na ledě, sedět s nimi na střídačce a že jsem mohl pomoci k výhře,“ poznamenal Stamkos, který byl v základní části druhým nejproduktivnějším hráčem týmu.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.