Půlroční absence! Anderson dohrál

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      3. 3. 2020 11:24     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Půlroční absence! Anderson dohrál  

Útočník Columbusu Josh Anderson se v tomto ročníku na ledě již neobjeví.

Klub v pondělí informoval, že 25letý Kanaďan podstoupil operaci levého ramene, ze které se bude zotavovat 4 – 6 měsíců. Tréninkový kemp před novou sezónou by ale měl stihnout.

Anderson nehrál od 14. prosince, kdy se zranil při bitce s Markem Borowieckim z Ottawy.Rodák z Ontaria, který se může stát v létě chráněným volným hráčem, naskočil v probíhajícím ročníku do 26 duelů se ziskem čtyř bodů (1+4). Loni si se 47 body a 27 brankami stanovil svá osobní maxima.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.