Rána pro Arizonu. Brankářská jednička jim může chybět po zbytek celé sezóny

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      10. 12. 2018 6:33    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rána pro Arizonu. Brankářská jednička jim může chybět po zbytek celé sezóny  

Fanshop týmu

Gólman Antti Raanta měl být od návratu do brány vzdálený jen několik týdnů. Generální manažer Coyotes John Chayka však v neděli informoval, že devětadvacetiletý Fin podstoupil operaci zranění dolní části těla a jeho absence bude delší.

Problémy brankářské jedničky Arizony se ukázaly být vážnějšími, než se původně myslelo. Podle nejnovějšího vývoje může Raanta vynechat i celý zbytek ročníku.Rodák z Raumy odchytal v aktuální sezóně vinou zdravotních potíží jen 12 duelů, ve kterých kryl 90,6 procenta střel a zaznamenal průměr 2,88 inkasované branky na zápas.

Během Raantovy absence se týmu zranil i Darcy Kuemper a svatyni tak momentálně stráží dvaadvacetiletý Adin Hill. Kromě něj má klub k dispozici také Calvina Pickarda, kterého si stáhl z waiver listiny Flyers (čtěte ZDE).

Titulní foto: Icon Sportswire

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.