Rangers se chystají na mohutný výprodej

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      23. 2. 2019 20:34     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rangers se chystají na mohutný výprodej  

Fanshop týmu

New York Rangers necítí před pondělní uzávěrkou přestupů žádnou šanci a vzhlíží do budoucna.

Útočníci Kevin Hayes s Matsem Zuccarellem a obránce Adam McQuaid se v sobotu ocitli na listině zdravých náhradníků, což naznačuje jejich přípravu na potenciální trejd.

Všichni tři hokejisté se mohou stát po konci této sezóny nechráněnými volnými hráči a očekává se, že se jich Jezdci procházející přestavbou zbaví.

Šestadvacetiletý Hayes se řadí v týmových statistikách v počtu gólů (14) i bodů (42) na třetí místo. Rozpočet zatěžuje částkou 5,175 mil. dolarů.

O pět let starší Zuccarello, který zaznamenal v tomto ročníku 37 bodů, zabírá pod platovým stropem 4,5 milionů.

McQuaidův cap hit činí 2,75 miliónů. Dvaatřicetiletý zadák se do New Yorku stěhoval loni v září z Bostonu.

Rangers se před duelem s New Jersey nacházeli 11 bodů od pozice zaručující postup do play-off (kompletní tabulky ZDE).Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.