Rangers vytrejdovali Namestnikova

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      8. 10. 2019 6:45     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rangers vytrejdovali Namestnikova  

Rangers vyměnili útočníka Vladislava Namestnikova do Ottawy.

Na oplátku Newyorčané získávají volbu ve čtvrtém kole draftu 2021 a obránce Nicka Eberta. Klub z Manhattanu si i nadále ponechává 18,75 % ze čtyřmiliónového Namestnikova cap hitu.

Namestnikov je v závěrečném roce své dvouleté smlouvy, kterou s Jezdci podepsal v červenci 2018.

26letý Rus odehrál v minulé sezóně 78 zápasů, v nichž vstřelil 11 gólů a nasbíral 31 bodů. Do New Yorku se dostal loni v únoru v rámci trejdu s Ryanem McDonaghem.

O rok mladší Ebert má za sebou v této sezóně jedno utkání v AHL poté, co loni zaznamenal 33 bodů za Örebro ve švédské SHL.

Rodák z New Jersey byl vybrán Los Angeles v sedmém kole draftu 2012.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.