Red Wings získali obránce z Ottawy

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      21. 2. 2020 23:14     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Red Wings získali obránce z Ottawy  

Detroit si stáhl v pátek z waiver listiny Ottawy zadáka Codyho Goloubefa.

30letý Kanaďan, který se může stát v létě nechráněným volným hráčem, odehrál v tomto ročníku za Sens 23 utkání, v nichž získal dva body (1+1). Rozpočet zatěžuje částkou 800 tis. dolarů.Goloubef má na svém kontě v NHL celkem 157 zápasů, ve kterých zaznamenal tři branky a 25 bodů.

Krok Red Wings přichází za situace, kdy se spekuluje o vytrejdování jejich beků Mikea Greena a Trevora Daleyho. Český obránce Filip Hronek je pak vinou zranění hlavy mimo hru minimálně pro tento víkend.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.