Ristolainen: Hokej v Buffalu jsem si neužíval

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      12. 8. 2019 8:08    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ristolainen: Hokej v Buffalu jsem si neužíval  

Obránce Buffala Rasmus Ristolainen si minulé sezóny v Buffalu neužíval. Své pocity svěřil finskému portálu MTV Sports.

„Nebyl jsem schopný týmu pomáhat,“ řekl 24letý Fin. „Poslední ročníky byly těžké a nedokázal jsem si v nich užívat hokej.“

Sabres získali v minulé sezóně 10zápasovou vítěznou sérii a v jednu chvíli byli prvním týmem celé ligy. Nakonec však nepostoupili do play-off.

Pro Ristolainena se jednalo o šestý rok v Buffalu, v němž naskočil do 78 zápasů se ziskem pěti gólů a 38 asistencí. S 41 minusovými body byl pak nejhorším v NHL.

V létě se začalo hovořit o tom, že osmička draftu 2013 Šavle opustí. Hráč měl dokonce požádat klub o výměnu.

„Nic se ještě nerozhodlo. Nemůžu říct nic jiného než to, že 12. září budu v tréninkovém kempu jednoho z týmu NHL,“ poznamenal Ristolainen.

Sabres prožívají rušné offseason, jemuž vévodí najmutí Ralpha Kruegera na pozici hlavního kouče. Zprávu si připomeňte ZDE.

Fanda NHL

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.