Ristolainen: Hokej v Buffalu jsem si neužíval

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      12. 8. 2019 8:08     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ristolainen: Hokej v Buffalu jsem si neužíval  

Obránce Buffala Rasmus Ristolainen si minulé sezóny v Buffalu neužíval. Své pocity svěřil finskému portálu MTV Sports.

„Nebyl jsem schopný týmu pomáhat,“ řekl 24letý Fin. „Poslední ročníky byly těžké a nedokázal jsem si v nich užívat hokej.“

Sabres získali v minulé sezóně 10zápasovou vítěznou sérii a v jednu chvíli byli prvním týmem celé ligy. Nakonec však nepostoupili do play-off.

Pro Ristolainena se jednalo o šestý rok v Buffalu, v němž naskočil do 78 zápasů se ziskem pěti gólů a 38 asistencí. S 41 minusovými body byl pak nejhorším v NHL.

V létě se začalo hovořit o tom, že osmička draftu 2013 Šavle opustí. Hráč měl dokonce požádat klub o výměnu.

„Nic se ještě nerozhodlo. Nemůžu říct nic jiného než to, že 12. září budu v tréninkovém kempu jednoho z týmu NHL,“ poznamenal Ristolainen.

Sabres prožívají rušné offseason, jemuž vévodí najmutí Ralpha Kruegera na pozici hlavního kouče. Zprávu si připomeňte ZDE.

Fanda NHL

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.