Rozklad pokračuje. Sens vyhodili ředitele

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      5. 3. 2020 6:28     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rozklad pokračuje. Sens vyhodili ředitele  

Ottawa, která se i v tomto ročníku řadí mezi nejhorší celky soutěže, ve středu oznámila, že vyhodila výkonného ředitele Jima Littla.

Ten setrvával ve funkci jen dva měsíce.

Nové kousky! Buď fandou i po setmění

„Jedná se o rozhodnutí, které bylo výsledkem chování neslučitelného se základními hodnotami Senators a NHL,“ uvedl tým v oficiálním prohlášení.

Little pro Elliotta Friedmana ze stanice Sportsnet prozradil, že měl v únoru s majitelem klubu Eugenem Melnykem telefonát, v němž se neshodli na přístupu k vedení organizace. Měl přitom použít i nadávky, za které se později údajně omluvil.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.