Rytíři upevnili svoji obranu. Nate Schmidt podepsal novou smlouvu

Přidal  Lukáš Zitka   do  ,      25. 10. 2018 14:35     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rytíři upevnili svoji obranu. Nate Schmidt podepsal novou smlouvu  

Fanshop týmuVegas Golden Knights mohou i nadále počítat se svým klíčovým mužem defenzivy Natem Schmidtem. Svůj pobyt v nevadské poušti by si měl natáhnout minimálně o šest let. Celkem by za tu dobu měl zinkasovat 35,7 milionů dolarů, což znamená 5,95 milionů dolarů za rok.

Nový kontrakt začne platit po této sezoně až skončí sedmadvacetiletému bekovi současná smlouva na dva roky za 4,45 milionů. Tu podepsal loni v létě.

„Nate se ukázal být naším klíčovým obráncem. Má stále velký prostor pro zlepšení. Je typem obránce, kterého v současnosti shání každý tým,“ řekl GM Vegas George McPhee.

Bek Vegas je v současnosti v trestu za užívání zakázané látky. Poprvé zasáhnout do hry by mohl 18. listopadu, kdy Rytíře čekají Edmonton Oilers.
Titulní foto: Icon Sportswire

 

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz