S Crosbym je to vážnější. Může chybět i týden

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      15. 11. 2018 20:05     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem S Crosbym je to vážnější. Může chybět i týden  

Fanshop týmu

Kapitán Penguins Sidney Crosby zmešká čtvrteční zápas proti Tampě Bay. Důvodem je zranění horní části těla, o kterém jsme vás informovali již dříve.

„Sid dnes nebude hrát,“ řekl novinářům na tiskové konferenci hlavní kouč Tučňáků Mike Sullivan. „Momentálně se jeho stav posuzuje na denní bázi, podle mě ale bude chybět týden.“Sullivan dodal, že Crosbyho netrápí otřes mozku, jak mnozí spekulovali. Kdy a jak se útočník zranil tak zatím zůstává pro veřejnost záhadou.

Jednatřicetiletý Kanaďan se naposledy představil během úterního duelu s Devils, v němž zaznamenal dvě asistence.

Jeden z nejlepších hokejistů současnosti vynechá zápas základní části poprvé od sezóny 2016/17.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.