Šampióni! Blues ovládli sedmý duel a získali Pohár

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      13. 6. 2019 5:41     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Šampióni! Blues ovládli sedmý duel a získali Pohár  

Boston 1:4 St. Louis

Stav série: 3:4

Branky a nahrávky: 58. Grzelcyk (Krejčí) – 17. R. O’Reilly (Bouwmeester, Pietrangelo), 20. Pietrangelo(Schwartz), 52. B. Schenn (Tarasenko, Schwartz), 56. Sanford (Perron, R. O’Reilly)

Československá stopa v utkání:
David Krejčí (BOS) 0+1, 2 střely, čas na ledě 20:19
David Pastrňák (BOS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:47
Zdeno Chára (BOS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:11

Tři hvězdy utkání:
1. Jordan Binnington (STL) 32 zák., 1 gól, 97,0%
2. Ryan O’Reilly (STL) 1+1
3. Alex Pietrangelo (STL) 1+1

Diváci: 17 565

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – Chára (C), McAvoy, Krug, Carlo, Grzelcyk, J. Moore – Marchand, Bergeron(A), Pastrňák – DeBrusk, Krejčí (A), Kuhlman – Ma. Johansson, Coyle, Heinen – Nordström, Kuraly, Acciari. 

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Gunnarsson, Pietrangelo (C), Bouwmeester, Parayko, Dunn, Edmundson – Schwartz, B. Schenn, Tarasenko (A) – Sanford, R. O’Reilly, Perron – Blais, Bozak, Maroon – Barbašev, Sundqvist, Steen (A).

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.